• Szkoła nr 9
  • Szkoła nr 9
  • Szkoła nr 9
  • Szkoła nr 9

W tym dziale znajdziesz wszystkie informacje skierowane do uczniów. Kliknij poniższy link - czytaj całość -

W tym dziale znajdziesz wszystkie informacje skierowane do rodziców. Kliknij poniższy link- czytaj całość -

W tym dziale znajdziesz wszystkie informacje skierowane do nauczycieli - czytaj całość -

Grunt to rodzinka!
Wpisany przez Administrator 2   
poniedziałek, 23 maja 2016 17:51

Niemalże letnia, słoneczna aura sprzyjała rodzinom, które w minioną sobotę zechciały przyjąć zaproszenie Dyrekcji i pracowników naszej szkoły i wspólnie pobawić się w czasie VI Rodzinnego Pikniku z „9”. Gościom zaproponowano mnóstwo rozrywek,  m.in. : występy artystyczne najbardziej utalentowanych uczniów, pokaz magii, zawody sportowe, możliwość sprawdzenia swojej wiedzy z języka angielskiego, loterię, kiermasz książek  oraz  pokaz sprzętu strażackiego, wojskowego i policyjnego. Ogromnym powodzeniem cieszyły się dmuchane zamki i trampolina, punkt malowania twarzy, kącik malarski ze sztalugami, a także sprawnościowy tor i konkursy wiedzy o ruchu drogowym przygotowane przez WORD. W trakcie pikniku wręczono też nagrody uczniom – laureatom konkursów międzyszkolnych i szkolnych. Z kolei osoby spragnione doznań kulinarnych mogły skorzystać z bogatej oferty naszej kawiarenki. Wszystkim, którzy włączyli się w przygotowanie zabawy serdecznie dziękujemy, a dzieci i ich najbliższych zapraszamy na kolejny piknik za rok!

zobacz zdjęcia

 

Szkoła Podstawowa nr 9, 39-400 Tarnobrzeg, ul. Wiejska 4, tel: (15) 823 - 75 - 85, sp9tarnobrzeg@wp.pl