Grunt to rodzinka!
poniedziałek, 23 maja 2016 17:51

Niemalże letnia, słoneczna aura sprzyjała rodzinom, które w minioną sobotę zechciały przyjąć zaproszenie Dyrekcji i pracowników naszej szkoły i wspólnie pobawić się w czasie VI Rodzinnego Pikniku z „9”. Gościom zaproponowano mnóstwo rozrywek,  m.in. : występy artystyczne najbardziej utalentowanych uczniów, pokaz magii, zawody sportowe, możliwość sprawdzenia swojej wiedzy z języka angielskiego, loterię, kiermasz książek  oraz  pokaz sprzętu strażackiego, wojskowego i policyjnego. Ogromnym powodzeniem cieszyły się dmuchane zamki i trampolina, punkt malowania twarzy, kącik malarski ze sztalugami, a także sprawnościowy tor i konkursy wiedzy o ruchu drogowym przygotowane przez WORD. W trakcie pikniku wręczono też nagrody uczniom – laureatom konkursów międzyszkolnych i szkolnych. Z kolei osoby spragnione doznań kulinarnych mogły skorzystać z bogatej oferty naszej kawiarenki. Wszystkim, którzy włączyli się w przygotowanie zabawy serdecznie dziękujemy, a dzieci i ich najbliższych zapraszamy na kolejny piknik za rok!