• Szkoła nr 9
  • Szkoła nr 9
  • Szkoła nr 9
  • Szkoła nr 9

W tym dziale znajdziesz wszystkie informacje skierowane do uczniów. Kliknij poniższy link - czytaj całość -

W tym dziale znajdziesz wszystkie informacje skierowane do rodziców. Kliknij poniższy link- czytaj całość -

W tym dziale znajdziesz wszystkie informacje skierowane do nauczycieli - czytaj całość -

Święto Szkoły
Wpisany przez Administrator 2   
niedziela, 22 maja 2016 19:21

W środę 18 maja świętowaliśmy osiemnastą rocznicę nadania naszej szkole imienia św. Jana Pawła II. Z tej okazji Dyrekcja, Grono Pedagogiczne, uczniowie oraz członkowie ich rodzin wzięli udział w uroczystej Mszy Św., którą w kościele pw. Miłosierdzia Bożego odprawił ks. proboszcz Jan Zając. Po nabożeństwie mogliśmy obejrzeć inscenizację pt. „Chrzest Polski” przygotowaną przez uczniów klasy V „b” oraz członkinie szkolnego chóru pod kierunkiem wychowawczyni p. Anny Gary i p. Anety Surowiec. Przedstawienie było nie tylko ciekawe, ale również niezwykle piękne i wzruszające. Przepojone duchem patriotyzmu piosenki chwytały za serce i budziły we wszystkich poczucie dumy z przynależności do narodu polskiego i wspaniałej przeszłości naszej Ojczyzny. Po opuszczeniu świątyni wszyscy udali się pod pomnik Polskiego Papieża, gdzie przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego złożyli kwiaty.

zobacz zdjęcia

 

Szkoła Podstawowa nr 9, 39-400 Tarnobrzeg, ul. Wiejska 4, tel: (15) 823 - 75 - 85, sp9tarnobrzeg@wp.pl