• Szkoła nr 9
  • Szkoła nr 9
  • Szkoła nr 9
  • Szkoła nr 9

W tym dziale znajdziesz wszystkie informacje skierowane do uczniów. Kliknij poniższy link - czytaj całość -

W tym dziale znajdziesz wszystkie informacje skierowane do rodziców. Kliknij poniższy link- czytaj całość -

W tym dziale znajdziesz wszystkie informacje skierowane do nauczycieli - czytaj całość -

Moja rodzina
Wpisany przez Administrator 2   
czwartek, 19 maja 2016 19:39

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursie plastyczno-literackim „Moja Rodzina” organizowanym przez Katolickie Centrum Pomocy Rodzinie i Akcję Katolicką w parafii Miłosierdzia Bożego w Tarnobrzegu i zdobyli zaszczytne miejsca. Szczególnie wyróżniły się dwie klasy, klasa Ia i IIIc w konkursie literackim. Z klasy Ia pięcioro dzieci otrzymało wyróżnienia za swoje wiersze pisane pod czujnym okiem wychowawczyni Edyty Gołębiowskiej. Są to: Małgosia Kmuk, Tobiasz Jędral, Antek Chmiel, Weronika Kuliga, Kacper Wiatros. Z klasy IIIc uczennica Julia Justyna zajęła trzecie miejsce, a wyróżnienia otrzymali Magdalena Robutka, Natalia Kolada, Wiktoria Orlińska, Patrycja Walkiewicz. Dobrą radą i słowem służyła im wychowawczyni Lucyna Taraszka. W kategorii klas IV-VI Emilka Ślęp uczennica z klasy Vb zajęła trzecie miejsce. W konkursie plastycznym Marlena Lis z klasy IIIa, Magdalena Złotorzycka z klasy IVa i Cezary Duma z klasy VIa otrzymali wyróżnienia.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów

zobacz zdjęcia

 

Szkoła Podstawowa nr 9, 39-400 Tarnobrzeg, ul. Wiejska 4, tel: (15) 823 - 75 - 85, sp9tarnobrzeg@wp.pl