I „a” w Miejskiej Bibliotece Publicznej
wtorek, 17 maja 2016 19:21

W związku z „Tygodniem bibliotek” klasa I a odwiedziła filię Miejskiej Biblioteki Publicznej na osiedlu Dzików. Pani bibliotekarka przywitała uczniów wierszem Hanny Łochockiej „Książka na nas czeka”. W czasie spotkania dzieci miały okazję zaprezentować swoje umiejętności czytając fragmentami książkę ,,Kłopoty z mlekiem dla kotów i rozpoznając tytuły bajek wysłuchanych fragmentów tekstów. Na pożegnanie zadowoleni uczniowie obiecali, że odwiedzą bibliotekę na podobne spotkanie z książką.