• Szkoła nr 9
  • Szkoła nr 9
  • Szkoła nr 9
  • Szkoła nr 9

W tym dziale znajdziesz wszystkie informacje skierowane do uczniów. Kliknij poniższy link - czytaj całość -

W tym dziale znajdziesz wszystkie informacje skierowane do rodziców. Kliknij poniższy link- czytaj całość -

W tym dziale znajdziesz wszystkie informacje skierowane do nauczycieli - czytaj całość -

I „a” w Miejskiej Bibliotece Publicznej
Wpisany przez Administrator 2   
wtorek, 17 maja 2016 19:21

W związku z „Tygodniem bibliotek” klasa I a odwiedziła filię Miejskiej Biblioteki Publicznej na osiedlu Dzików. Pani bibliotekarka przywitała uczniów wierszem Hanny Łochockiej „Książka na nas czeka”. W czasie spotkania dzieci miały okazję zaprezentować swoje umiejętności czytając fragmentami książkę ,,Kłopoty z mlekiem dla kotów i rozpoznając tytuły bajek wysłuchanych fragmentów tekstów. Na pożegnanie zadowoleni uczniowie obiecali, że odwiedzą bibliotekę na podobne spotkanie z książką.

zobacz zdjęcia

 

Szkoła Podstawowa nr 9, 39-400 Tarnobrzeg, ul. Wiejska 4, tel: (15) 823 - 75 - 85, sp9tarnobrzeg@wp.pl