Miejski Konkurs Piosenki i Pieśni Patriotycznej
poniedziałek, 09 maja 2016 20:08

6 maja 2016 roku w Szkole Podstawowej nr 11 w Sobowie po raz dziesiąty odbył się Miejski Konkurs Piosenki i Pieśni Patriotycznej. Cztery uczennice reprezentowały w konkursie  naszą szkołę w trzech kategoriach: klas I - III,  klas IV - VI  oraz duetów i zespołów wokalnych. Konkurs okazał się bardzo szczęśliwy dla naszych uczestniczek. MAGDALENA   ROBUTKA   z klasy III „c” wykonując  pięknie utwór „Jak długo w sercach naszych” - zyskała III  miejsce. Uczennica klasy V „a”  IZABELA SAMOŁYK   również zajęła III miejsce ciekawie interpretując utwór patriotyczny „Białe róże”. I   miejsce wyśpiewały w duecie  GABRIELA  KONEFAŁ  z klasy V „b” oraz  LILIANNA  BONARSKA  z klasy VI „a”. Dziewczynki brawurowo wykonały na głosy utwór „Miejcie nadzieję” do poezji Adama Asnyka. Opiekunem artystycznym uczennic była p. Marta Pytel. Bardzo się cieszymy i serdecznie gratulujemy Laureatkom !!!