II Miejski Konkurs Piosenki Papieskiej
sobota, 30 kwietnia 2016 18:11

Dniu 25.04.2016 w naszej szkole odbył się ,,II Miejski Konkurs Piosenki Papieskiej” pod patronatem Prezydenta Miasta Tarnobrzega. Wzięli w nim udział przedstawiciele wszystkich szkół podstawowych z terenu  naszego miasta. Uroczystego rozpoczęcia konkursu dokonała pani dyrektor Ewa Lipińska-Mikrut oraz ks. Mirosław Gajewski, który krótką  modlitwą  za wstawiennictwem Jana Pawła II  pobłogosławił wszystkich wykonawców.

Organizatorami konkursu były pani Ewa Mikrut oraz p. Aneta Surowiec.

Konkurs przebiegał w dwóch kategoriach wiekowych. Komisja konkursowa w składzie:
Przewodniczący, pan Mariusz Ryś – Muzykolog, dyrektor Domu Kultury w Tarnobrzegu, p. Marta Pytel –nauczyciel muzyki SP 9, p. Izabela Czyż przewodnicząca Rady Rodziców, przyznała  następujące nagrody i wyróżnienia:

Kategoria pierwsza – kl. I-III

Miejsce II – Amelia Wasila –Szkoła Podstawowa nr 10

Daria Wojciechowska –Szkoła Podstawowa nr 9

Miejsce III- Milena Bomba – Szkoła Podstawowa nr 4

Klaudia Huk-  Publiczna Katolicka Szkoła Podstawowa

W tej kategorii miejsca pierwszego nie przyznano!

Kategoria druga  – kl. IV-VI

Miejsce I- Liliana Bonarska -  Szkoła Podstawowa nr 9

Miejsce II- Weronika Szczepanik - Szkoła Podstawowa nr 4

Miejsce III- Wiktoria Komada  - Szkoła Podstawowa  nr 10

Wyróżnienia :

Marlena Barankiewicz- Szkoła Podstawowa nr 7

Agata Miśkiewicz - Szkoła Podstawowa nr 11

Aleksandra Cebula, Mateusz Pitra, Mateusz Serafin  - Szkoła Podstawowa nr 6

Uroczyste rozdanie nagród odbędzie się 21.05.2016 podczas pikniku rodzinnego na terenie naszej szkoły.