Mamy Mistrzynię i Wicemistrzynię Języka Polskiego!
środa, 27 kwietnia 2016 19:57

Wielkim sukcesem zakończył się udział naszych uczennic – Pauliny Orlińskiej z kl. V „b” i Alicji Paszko z kl. VI „a” w tegorocznej edycji konkursu polonistycznego „Językowe potyczki”, organizowanego przez Szkolę Podstawową nr 4 w Tarnobrzegu.  Dziewczęta wykazały się ogromną wiedzą i dużą sprawnością językową, pokonując kilkadziesięcioro  rówieśników ze wszystkich tarnobrzeskich szkół. Aby sięgnąć po najwyższe laury, Paulina i Ala sumiennie przygotowywały się do konkursu zarówno w szkole pod okiem swoich polonistek – p. Benity Kotulskiej i p. Jolanty Szwed jak i w domu. Jak to mówią; „Per aspera ad astra!” Tylko tak dalej, dziewczyny!