Marzanna - zimowa panna
wtorek, 26 kwietnia 2016 18:06

Już po raz drugi wzięliśmy udział w konkursie plastycznym "Marzanna - zimowa panna'' zorganizowanym przez Szkołę Specjalną w Tarnobrzegu.
W kategorii klas I - III trzecie miejsce przypadło w udziale uczniom z klasy II a. Laureatami III nagrody zostali Emilia Zbyrad, Amelia Kryszczyńska  i Grzegorz Juma. Opiekunem dzieci była p. Barbara Grandys  - Bonarska. W kategorii klas IV - VI wyróżnienie otrzymał Jakub Pytel z klasy IV a. Opiekunem Kuby była p. Marta Pytel.
Wręczenie nagród odbyło się 6 IV 2016r. w Tarnobrzeskim Domu Kultury. Poprzedzone zostało pięknym występem o tematyce wiosennej w wykonaniu wychowanków Szkoły Specjalnej. Dodatkową atrakcją uroczystości była pogadanka na temat tradycji topienia Marzanny.
Miłym akcentem spotkania był słodki poczęstunek przygotowany przez wychowanków Szkoły Specjalnej. Wszyscy laureaci mogli obejrzeć prace konkursowe na wystawie w kawiarni TDK.
Gratulujemy Laureatom !