Żywa lekcja muzyki
poniedziałek, 25 kwietnia 2016 20:13

W minioną środę uczniowie naszej szkoły mieli okazję uczestniczyć w kolejnej żywej lekcji muzyki. Tym razem była ona poświęcona instrumentom perkusyjnym. W niezwykłą muzyczną  podróż dokoła świata zabrali nas członkowie zespołu „Duet perkusyjny A2” – p. Dominik Rosłon i p. Piotr Pietrzak, którzy nie tylko grali na instrumentach perkusyjnych, ale i ciekawie opowiadali o nich. W trakcie około 40-minutowego spotkania wysłuchaliśmy brawurowych interpretacji utworów klasycznych, fragmentów muzyki filmowej oraz współczesnych utworów rockowych. Jak zwykle najwięcej emocji towarzyszyło wspólnemu występowi uczniów z artystami.