• Szkoła nr 9
  • Szkoła nr 9
  • Szkoła nr 9
  • Szkoła nr 9

W tym dziale znajdziesz wszystkie informacje skierowane do uczniów. Kliknij poniższy link - czytaj całość -

W tym dziale znajdziesz wszystkie informacje skierowane do rodziców. Kliknij poniższy link- czytaj całość -

W tym dziale znajdziesz wszystkie informacje skierowane do nauczycieli - czytaj całość -

Żywa lekcja muzyki
Wpisany przez Administrator 2   
poniedziałek, 25 kwietnia 2016 20:13

W minioną środę uczniowie naszej szkoły mieli okazję uczestniczyć w kolejnej żywej lekcji muzyki. Tym razem była ona poświęcona instrumentom perkusyjnym. W niezwykłą muzyczną  podróż dokoła świata zabrali nas członkowie zespołu „Duet perkusyjny A2” – p. Dominik Rosłon i p. Piotr Pietrzak, którzy nie tylko grali na instrumentach perkusyjnych, ale i ciekawie opowiadali o nich. W trakcie około 40-minutowego spotkania wysłuchaliśmy brawurowych interpretacji utworów klasycznych, fragmentów muzyki filmowej oraz współczesnych utworów rockowych. Jak zwykle najwięcej emocji towarzyszyło wspólnemu występowi uczniów z artystami.

zobacz zdjęcia

 

Szkoła Podstawowa nr 9, 39-400 Tarnobrzeg, ul. Wiejska 4, tel: (15) 823 - 75 - 85, sp9tarnobrzeg@wp.pl