• Szkoła nr 9
  • Szkoła nr 9
  • Szkoła nr 9
  • Szkoła nr 9

W tym dziale znajdziesz wszystkie informacje skierowane do uczniów. Kliknij poniższy link - czytaj całość -

W tym dziale znajdziesz wszystkie informacje skierowane do rodziców. Kliknij poniższy link- czytaj całość -

W tym dziale znajdziesz wszystkie informacje skierowane do nauczycieli - czytaj całość -

Bezpieczni na terenie kolejowym
Wpisany przez Administrator 2   
czwartek, 14 kwietnia 2016 18:10

W poniedziałek 11 kwietnia uczniowie klas I – III wzięli udział w spotkaniu z przedstawicielami Polskich Linii Kolejowych (sekcja eksploatacji Stalowa Wola – Rozwadów): p. Pawłem Ordonem i p. Bogusławem Wiśniewskim oraz Funkcjonariuszami Straży Ochrony Kolei (posterunek Stalowa Wola – Rozwadów): p. komendantem Szymonem Gajewskim, p. starszym przodownikiem Jerzym Bezdzietnym i p. starszym przodownikiem Ryszardem Jarzynką. Nasi goście w interesujący i  sugestywny sposób omówili z dziećmi zasady dotyczące bezpiecznego przejazdu przez tory kolejowe, a także bezpiecznego poruszania się po terenach kolejowych. Wręczyli też uczniom odblaskowe upominki. Zarówno one jak i cenne wiadomości z pewnością przydadzą się wszystkim w nie tylko w czasie zbliżających się wielkimi krokami wakacji.

zobacz zdjęcia

 

Szkoła Podstawowa nr 9, 39-400 Tarnobrzeg, ul. Wiejska 4, tel: (15) 823 - 75 - 85, sp9tarnobrzeg@wp.pl