Bezpieczni na terenie kolejowym
czwartek, 14 kwietnia 2016 18:10

W poniedziałek 11 kwietnia uczniowie klas I – III wzięli udział w spotkaniu z przedstawicielami Polskich Linii Kolejowych (sekcja eksploatacji Stalowa Wola – Rozwadów): p. Pawłem Ordonem i p. Bogusławem Wiśniewskim oraz Funkcjonariuszami Straży Ochrony Kolei (posterunek Stalowa Wola – Rozwadów): p. komendantem Szymonem Gajewskim, p. starszym przodownikiem Jerzym Bezdzietnym i p. starszym przodownikiem Ryszardem Jarzynką. Nasi goście w interesujący i  sugestywny sposób omówili z dziećmi zasady dotyczące bezpiecznego przejazdu przez tory kolejowe, a także bezpiecznego poruszania się po terenach kolejowych. Wręczyli też uczniom odblaskowe upominki. Zarówno one jak i cenne wiadomości z pewnością przydadzą się wszystkim w nie tylko w czasie zbliżających się wielkimi krokami wakacji.