• Szkoła nr 9
  • Szkoła nr 9
  • Szkoła nr 9
  • Szkoła nr 9

W tym dziale znajdziesz wszystkie informacje skierowane do uczniów. Kliknij poniższy link - czytaj całość -

W tym dziale znajdziesz wszystkie informacje skierowane do rodziców. Kliknij poniższy link- czytaj całość -

W tym dziale znajdziesz wszystkie informacje skierowane do nauczycieli - czytaj całość -

III klasa na Warsztatach Rękodzielniczych
Wpisany przez Administrator 2   
poniedziałek, 11 kwietnia 2016 19:18

W dniu 17 marca 2016r. klasa III c z wychowawcą p. Lucyną Taraszka uczestniczyła w III Warsztatach Rękodzielniczych na Zamku Dzikowskim. Wraz z grupą Lasowiaczek z Baranowa Sandomierskiego uczniowie wykonywali palmy wielkanocne. Pokazywano im jak można je zrobić, co wykorzystać do pracy , a następnie każdy z uczniów zrobił palmę dla siebie z przygotowanych materiałów. To było dla wszystkich  ciekawe doświadczenie.

zobacz zdjęcia

 

Szkoła Podstawowa nr 9, 39-400 Tarnobrzeg, ul. Wiejska 4, tel: (15) 823 - 75 - 85, sp9tarnobrzeg@wp.pl