Spotkanie ze strażakami
czwartek, 07 kwietnia 2016 18:33

W ramach cyklu zajęć o bezpieczeństwie uczniowie z klasy I „a” 31 marca  2016 r. spotkali się z przedstawicielami Państwowej Straży Pożarnej  w Tarnobrzegu. Spotkanie było okazją do przypomnienia pierwszakom podstawowych zasad bezpieczeństwa w domu  i poza nim oraz numerów alarmowych, pod które można dzwonić w razie zagrożenia. Okazało się, że nasi uczniowie mają  naprawdę dużą wiedzę na ten temat. Wielką atrakcją był pokaz sprzętu będącego na wyposażeniu wozu strażackiego,  służącego  strażakom w ich codziennej pracy. Zainteresowanie pierwszoklasistów było ogromne, a niecodzienna lekcja na pewno zostanie przez nich na długo zapamiętana.