• Szkoła nr 9
  • Szkoła nr 9
  • Szkoła nr 9
  • Szkoła nr 9

W tym dziale znajdziesz wszystkie informacje skierowane do uczniów. Kliknij poniższy link - czytaj całość -

W tym dziale znajdziesz wszystkie informacje skierowane do rodziców. Kliknij poniższy link- czytaj całość -

W tym dziale znajdziesz wszystkie informacje skierowane do nauczycieli - czytaj całość -

Mali czytelnicy z I „a”
Wpisany przez Administrator 2   
czwartek, 07 kwietnia 2016 18:30

Podczas spotkania autorskiego w Szkole Podstawowej nr 9 w Tarnobrzegu pan Tom Justyniarski wręczył naszym uczniom nagrody za udział w konkursie plastycznym ,,Moje ulubione zwierzątko”. W ramach rozwijania pasji czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży uczniowie z klasy I a współpracują z biblioteką szkolną, która regularnie odwiedzają. W środę 30 marca 2016 r. poznali kolejne fragmenty książki Toma Justyniarskiego ,,Psie troski”.  Zostali zachęceni przez panią Justynę do wzięcia udziału w Ogólnopolskim Konkursie Czytelniczym ,,Wszystkie miasta i wioski czytają Psie troski”. Nasi młodzi czytelnicy chętnie wzięli w nim udział i przygotowali piękne prace różnymi technikami.

zobacz zdjęcia

 

Szkoła Podstawowa nr 9, 39-400 Tarnobrzeg, ul. Wiejska 4, tel: (15) 823 - 75 - 85, sp9tarnobrzeg@wp.pl