Mali czytelnicy z I „a”
czwartek, 07 kwietnia 2016 18:30

Podczas spotkania autorskiego w Szkole Podstawowej nr 9 w Tarnobrzegu pan Tom Justyniarski wręczył naszym uczniom nagrody za udział w konkursie plastycznym ,,Moje ulubione zwierzątko”. W ramach rozwijania pasji czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży uczniowie z klasy I a współpracują z biblioteką szkolną, która regularnie odwiedzają. W środę 30 marca 2016 r. poznali kolejne fragmenty książki Toma Justyniarskiego ,,Psie troski”.  Zostali zachęceni przez panią Justynę do wzięcia udziału w Ogólnopolskim Konkursie Czytelniczym ,,Wszystkie miasta i wioski czytają Psie troski”. Nasi młodzi czytelnicy chętnie wzięli w nim udział i przygotowali piękne prace różnymi technikami.