Super lwiątka ma „Dziewiątka”!
środa, 06 kwietnia 2016 18:59

1 kwietnia 2016 r. odbyła się jubileuszowa, dziesiąta edycja wojewódzkiego konkursu języka angielskiego  dla uczniów klas trzecich „Super Lion”. Konkurs organizowany jest przez nauczycieli Szkoły Podstawowej nr 4 w Tarnobrzegu.
Naszą szkołę reprezentowało ośmioro uczniów: Wiktoria Orlińska, Magdalena Robutka, Milena Tomaszewska, Aleksander Harnik, Michał Koryciński, Krzysztof Kos, Dominik Madej, Jakub Turek. W komisji konkursowej pracowała Pani Monika Bartman.
Nasze „Super lwiątka” osiągnęły bardzo dobre wyniki, a czworo z nich zdobyło premiowane miejsca:
Milena Tomaszewska – II miejsce

Jakub Turek – III miejsce

Krzysztof Kos – wyróżnienie
Magdalena Robutka – wyróżnienie

Uczniów do konkursu przygotowywała Pani Anna Dziędzioł podczas zajęć dodatkowych z języka angielskiego. Dziękujemy za wysiłek i zaangażowanie oraz gratulujemy uczniom i nauczycielowi.