Zbiórka makulatury 2016
niedziela, 03 kwietnia 2016 18:54

Już po raz szesnasty odbyła się w naszej szkole akcja zbiórki makulatury. W tym roku zebraliśmy aż 4520 kg tego cennego surowca. To prawie dwa razy więcej niż w ubiegłym roku. Dziękuję wszystkim, którzy włączyli się do naszej akcji: uczniom,  rodzicom, nauczycielom. Zebraną makulaturę sprzedaliśmy zaprzyjaźnionej firmie „SanTa-EKO”, której prezesem jest „Przyjaciel 9” pan Tadeusz Zych. Za otrzymane pieniądze zostaną zakupione cenne nagrody dla tych, którzy wyróżnili się w tej akcji. Wszystkich, którzy chcą poprzez zbiórkę surowców włączyć się w ochronę środowiska zapraszamy do wzięcia udziału w naszej akcji już za rok.

A oto lista nagrodzonych:

Marlena Kamysz - 6a - 614 kg

Nicola Kamysz - 2a - 400 kg
Monika Rawska - 2c - 336 kg

Karol Rzepecki - 3b - 292 kg
Natalia Matyka - 4a - 260 kg
Kasia Pytel - 6b - 245 kg
Kamil Bęben - 4b - 204 kg

Wyróżnienie
Dawid Zakrzewski - 3a - 162 kg
Gabrysia Panek - 3b - 152 kg
Wojtek Jabłoński – 1 - 150 kg
Krzysztof Ziarko  - 5a - 133 kg

Nagrody pocieszenia
Monika Kotulska - 5a - 70 kg
Małgosia Kmuk - 1a - 70 kg
Emilia Ślęp - 5b - 67 kg

Pozostali uczniowie, którzy wzięli udział w zbiórce makulatury otrzymają słodkie „podziękowanie”.

Wszystkim, którzy włączyli się w sprawne przeprowadzenie akcji składam serdeczne podziękowania!

Rozdanie nagród odbędzie się prawdopodobnie w maju.

Organizator: nauczycielka przyrody p. M. Dąbek