Spotkanie z biblioteką
piątek, 16 października 2015 18:49

23 września odbyło się pierwsze spotkanie dzieci z klasy I „a”  z biblioteką. Uczniowie wysłuchali opowieści o groźnym krokodylu (tekst Nick Bromley). Następnie p. bibliotekarka Justyna Gregorowicz wspólnie z panią Edytą Gołębiowską zorganizowały  konkurs na kolorowankę przedstawiającą bohaterów literackich. Dzieci z dużym zaangażowaniem przystąpiły do zabawy, za co zostały nagrodzone. Prace pierwszoklasistów można oglądać w szkolnej bibliotece. Kolejne zajęcia w ramach promowania czytelnictwa odbędą się za miesiąc.