• Szkoła nr 9
  • Szkoła nr 9
  • Szkoła nr 9
  • Szkoła nr 9

W tym dziale znajdziesz wszystkie informacje skierowane do uczniów. Kliknij poniższy link - czytaj całość -

W tym dziale znajdziesz wszystkie informacje skierowane do rodziców. Kliknij poniższy link- czytaj całość -

W tym dziale znajdziesz wszystkie informacje skierowane do nauczycieli - czytaj całość -

Spotkanie z biblioteką
Wpisany przez Administrator 2   
piątek, 16 października 2015 18:49

23 września odbyło się pierwsze spotkanie dzieci z klasy I „a”  z biblioteką. Uczniowie wysłuchali opowieści o groźnym krokodylu (tekst Nick Bromley). Następnie p. bibliotekarka Justyna Gregorowicz wspólnie z panią Edytą Gołębiowską zorganizowały  konkurs na kolorowankę przedstawiającą bohaterów literackich. Dzieci z dużym zaangażowaniem przystąpiły do zabawy, za co zostały nagrodzone. Prace pierwszoklasistów można oglądać w szkolnej bibliotece. Kolejne zajęcia w ramach promowania czytelnictwa odbędą się za miesiąc.

zobacz zdjęcia

 

Szkoła Podstawowa nr 9, 39-400 Tarnobrzeg, ul. Wiejska 4, tel: (15) 823 - 75 - 85, sp9tarnobrzeg@wp.pl