Zakończenie roku szkolnego 2014/2015
niedziela, 28 czerwca 2015 17:33

Msza Święta odprawiona w kościele pw. Miłosierdzia Bożego przez księdza proboszcza Jana Zająca była pierwszym akordem tegorocznej uroczystości zakończenia roku szkolnego. Po nabożeństwie przedstawiciele społeczności szkolnej za pocztem sztandarowym udali się na salę gimnastyczną i wzięli udział w akademii, którą przygotowali i poprowadzili uczniowie klasy III „a” pod kierunkiem wychowawczyń: p. Urszuli Madej i p. Małgorzaty Kępy – Kulpińskiej. W części oficjalnej apelu wysłuchano m.in. przemówienia p. Dyrektor Ewy Lipińskiej – Mikrut, która pogratulowała dzieciom sukcesów w nauce, podziękowała za owocną współpracę członkom Rady Rodziców oraz życzyła wszystkim udanych i, co najważniejsze, bezpiecznych wakacji. P. Dyrektor ogłosiła także nazwiska tegorocznych zdobywców zaszczytnego tytułu osobowości roku. Zostali nimi: Michał Łucki z kl. III „a” i Alicja Paszko z klasy V „a”. Nagrodą dla uczniów, oprócz drobnych upominków, będzie udział w półkoloniach organizowanych przez Katolickie Centrum Pomocy Rodzinie w Tarnobrzegu. Z kolei część artystyczną akademii wypełniły radosne, wakacyjne piosenki i wiersze. Po jej zakończeniu wszyscy udali się do klas na ostatnie w tym roku szkolnym spotkania z wychowawcami. Uczniom, nauczycielom i rodzicom życzymy udanego wypoczynku!