• Szkoła nr 9
  • Szkoła nr 9
  • Szkoła nr 9
  • Szkoła nr 9

W tym dziale znajdziesz wszystkie informacje skierowane do uczniów. Kliknij poniższy link - czytaj całość -

W tym dziale znajdziesz wszystkie informacje skierowane do rodziców. Kliknij poniższy link- czytaj całość -

W tym dziale znajdziesz wszystkie informacje skierowane do nauczycieli - czytaj całość -

Pożegnalna dyskoteka klas VI
Wpisany przez Administrator 2   
niedziela, 28 czerwca 2015 17:30

W czwartek 18 czerwca w godzinach popołudniowych odbyła się pożegnalna dyskoteka klas VI. W czasie komersu najstarsi uczniowie naszej szkoły bawili się przy muzyce dyskotekowej pod okiem wychowawców – p. Moniki Bieniek, p. Niny Nowak – Okoń i p. Wojciecha Błasiaka oraz kilkorga rodziców z obu klas, którzy zorganizowali tę wspaniałą imprezę. Oprócz oprawy muzycznej mamy zadbały też o pokarm dla ciała, dzięki czemu można było zjeść smaczny obiad, pyszne ciasta i słone przekąski. Komers zaszczycił swoją obecnością p. Wicedyrektor Andrzej Skowron. Zdjęcia z dyskoteki, które zrobiła pasjonująca się fotografią siostra Tomka Kawalca, zamieścimy wkrótce. Cierpliwości!

 

Szkoła Podstawowa nr 9, 39-400 Tarnobrzeg, ul. Wiejska 4, tel: (15) 823 - 75 - 85, sp9tarnobrzeg@wp.pl