Ognisko IV „a”
sobota, 27 czerwca 2015 13:34

24 czerwca klasa IVa wraz z wychowawczyniami p. J. Szwed i p. K. Meldner uczestniczyła w ognisku klasowym zorganizowanym wspólnie z rodzicami. Przy pięknej słonecznej pogodzie dzieci bawiły się, śpiewały, grały w piłkę i rozegrały turniej sportowy. W bardzo miłej , serdecznej atmosferze podsumowali ten rok w klasie czwartej. Wraz z licznie przybyłymi rodzicami dzieci cieszyły się osiągnięciami w tym roku szkolnym. Przy pieczeniu kiełbasek wraz z ciastami i sałatkami oraz z uśmiechem na twarzy  skończyli klasę IVa.