• Szkoła nr 9
  • Szkoła nr 9
  • Szkoła nr 9
  • Szkoła nr 9

W tym dziale znajdziesz wszystkie informacje skierowane do uczniów. Kliknij poniższy link - czytaj całość -

W tym dziale znajdziesz wszystkie informacje skierowane do rodziców. Kliknij poniższy link- czytaj całość -

W tym dziale znajdziesz wszystkie informacje skierowane do nauczycieli - czytaj całość -

Ognisko IV „a”
Wpisany przez Administrator 2   
sobota, 27 czerwca 2015 13:34

24 czerwca klasa IVa wraz z wychowawczyniami p. J. Szwed i p. K. Meldner uczestniczyła w ognisku klasowym zorganizowanym wspólnie z rodzicami. Przy pięknej słonecznej pogodzie dzieci bawiły się, śpiewały, grały w piłkę i rozegrały turniej sportowy. W bardzo miłej , serdecznej atmosferze podsumowali ten rok w klasie czwartej. Wraz z licznie przybyłymi rodzicami dzieci cieszyły się osiągnięciami w tym roku szkolnym. Przy pieczeniu kiełbasek wraz z ciastami i sałatkami oraz z uśmiechem na twarzy  skończyli klasę IVa.

zobacz zdjęcia

 

Szkoła Podstawowa nr 9, 39-400 Tarnobrzeg, ul. Wiejska 4, tel: (15) 823 - 75 - 85, sp9tarnobrzeg@wp.pl