Wycieczka IV „a” do Krynicy Górskiej
środa, 17 czerwca 2015 13:37

2-3 czerwca IVa z wychowawczyniami p. J. Szwed i p. K. Meldner oraz rodzicami p. E. Myszką i p. A. Sałek  uczestniczyła w wycieczce do Krynicy Górskiej. Uczniowie mieli zapewnione wiele atrakcji: wjazd kolejką gondolową na Jaworzynę Krynicką, plac zabaw siłownia na świeżym powietrzu, grill, tańczące fontanny, wjazd kolejką torową na Górę Parkową, degustacja wody w pijalni wód,  w Kamiannej kosztowanie pysznego miodu. Radości nie było końca.