• Szkoła nr 9
  • Szkoła nr 9
  • Szkoła nr 9
  • Szkoła nr 9

W tym dziale znajdziesz wszystkie informacje skierowane do uczniów. Kliknij poniższy link - czytaj całość -

W tym dziale znajdziesz wszystkie informacje skierowane do rodziców. Kliknij poniższy link- czytaj całość -

W tym dziale znajdziesz wszystkie informacje skierowane do nauczycieli - czytaj całość -

Święto rodziny w III b
Wpisany przez Administrator 2   
środa, 10 czerwca 2015 19:20

Wdzięczni za dobre serce i czułą opiekę uczniowie klasy III b zaprosili swoich rodziców na leśną polanę, gdzie przedstawili program artystyczny przygotowany pod kierunkiem wychowawczyni p. Edyty Gołębiowskiej pt. „Cudownych rodziców mam…”. Były piosenki, wiersze, humorystyczne dialogi, które wzruszyły rodziców. Na zakończenie otrzymali piernikowe serduszka własnoręcznie ozdobione przez swe pociechy. Po przedstawieniu przy suto zastawionych stołach zasiedliśmy do wspólnego poczęstunku. Jak na las przystało nie mogło zabraknąć również kiełbasek i innych przekąsek z grilla. W miłej, rodzinnej i życzliwej atmosferze przebiegło spotkanie. Rodzice zgodnie stwierdzili, że na długo pozostanie w ich pamięci.

zobacz zdjęcia

 

Szkoła Podstawowa nr 9, 39-400 Tarnobrzeg, ul. Wiejska 4, tel: (15) 823 - 75 - 85, sp9tarnobrzeg@wp.pl