Święto rodziny w III b
środa, 10 czerwca 2015 19:20

Wdzięczni za dobre serce i czułą opiekę uczniowie klasy III b zaprosili swoich rodziców na leśną polanę, gdzie przedstawili program artystyczny przygotowany pod kierunkiem wychowawczyni p. Edyty Gołębiowskiej pt. „Cudownych rodziców mam…”. Były piosenki, wiersze, humorystyczne dialogi, które wzruszyły rodziców. Na zakończenie otrzymali piernikowe serduszka własnoręcznie ozdobione przez swe pociechy. Po przedstawieniu przy suto zastawionych stołach zasiedliśmy do wspólnego poczęstunku. Jak na las przystało nie mogło zabraknąć również kiełbasek i innych przekąsek z grilla. W miłej, rodzinnej i życzliwej atmosferze przebiegło spotkanie. Rodzice zgodnie stwierdzili, że na długo pozostanie w ich pamięci.