Odwiedziny w Hospicjum
poniedziałek, 08 czerwca 2015 19:49

25 maja 2015 roku uczennice z klasy V „a” wraz z opiekunami p. Małgorzatą Zasadni i p.Martą Pytel udały się z wizytą do Hospicjum Św. Ojca Pio w Tarnobrzegu. Dziewczynki odwiedziły chorych, przebywających w placówce. Naszym celem było dostarczenie tym ludziom radości. W czasie wizyty uczennice wspominały Patrona naszej szkoły  -  Świętego Jana Pawła II. Liliana Bonarska, Laura Piskur, Ola Skrzypczak, Ola Matyka, Ania Stępień, Weronika Wiącek i Marlena Kamysz wykonały kilka piosenek o tematyce papieskiej i zaprezentowały wiersze, autorstwa uczniów naszej szkoły. Na koniec spotkania zaśpiewaliśmy wspólnie ulubioną pieśń Papieża – „Barkę”. Dziewczynki obdarowały wszystkich kwiatami z bibuły, wykonanymi wcześniej w świetlicy szkolnej.