• Szkoła nr 9
  • Szkoła nr 9
  • Szkoła nr 9
  • Szkoła nr 9

W tym dziale znajdziesz wszystkie informacje skierowane do uczniów. Kliknij poniższy link - czytaj całość -

W tym dziale znajdziesz wszystkie informacje skierowane do rodziców. Kliknij poniższy link- czytaj całość -

W tym dziale znajdziesz wszystkie informacje skierowane do nauczycieli - czytaj całość -

Literackie i plastyczne diamenty
Wpisany przez Administrator 2   
sobota, 06 czerwca 2015 18:23

Miło nam poinformować, że uczeń naszej szkoły: Bartosz Kogut z kl. IV „b” zajął I miejsce w kategorii kl. IV – VI w miejskim konkursie literackim pod hasłem „Moja rodzina”, zorganizowanym przez Katolickie Centrum Pomocy Rodzinie w Tarnobrzegu. W tej samej grupie wiekowej wyróżnienie otrzymała koleżanka Bartka z kl. IV „b” - Marysia Sałata. Obie nagrodzone prace zostały napisane pod kierunkiem p. M. Bieniek.
W kategorii kl. I – III miejsce III zdobyła swoim wierszykiem o rodzinie Nicola Kamysz, zaś wyróżnienia przyznano: Emilii Goliszek i Mateuszowi Jarocha.
Z kolei w konkursie plastycznym pod tym samym hasłem uczniowie zdobyli II miejsce w kategorii kl. IV – VI ( przypadło ono w udziale Katarzynie Pytel z kl. V „b”) oraz trzy wyróżnienia. Powędrują one do: Wojciecha Czecha, Izabeli Samołyk i Natalii Gonciarz.
Wszystkie dzieci otrzymają nagrody i dyplomy 7 czerwca w godzinach popołudniowych w czasie pikniku w parafii pw. Miłosierdzia Bożego na os. Dzików wieńczącego IV Tarnobrzeski Marsz dla Życia i Rodziny pod hasłem „Rodzina - Wspólnota - Polska”. Gratulujemy!

 

Szkoła Podstawowa nr 9, 39-400 Tarnobrzeg, ul. Wiejska 4, tel: (15) 823 - 75 - 85, sp9tarnobrzeg@wp.pl