• Szkoła nr 9
  • Szkoła nr 9
  • Szkoła nr 9
  • Szkoła nr 9

W tym dziale znajdziesz wszystkie informacje skierowane do uczniów. Kliknij poniższy link - czytaj całość -

W tym dziale znajdziesz wszystkie informacje skierowane do rodziców. Kliknij poniższy link- czytaj całość -

W tym dziale znajdziesz wszystkie informacje skierowane do nauczycieli - czytaj całość -

Oczekując nadejścia świąt
Wpisany przez Administrator 2   
wtorek, 07 kwietnia 2015 19:09

W poniedziałek 30 marca uczniowie kl. I „c” wraz z wychowawczynią p. Małgorzatą Toś i p. Anetą Surowiec zaprosili swoich kolegów, dzieci i wychowawców z Przedszkola nr 9, Dyrekcję, nauczycieli oraz pracowników szkoły na barwną, radosną, roztańczoną inscenizację poświęconą nadchodzącym Świętom Wielkanocnym. Swoją obecnością zaszczyciła pierwszoklasistów także p. Bożena Kapuściak – Wiceprzewodnicząca Rady Miasta Tarnobrzeg, która, podobnie jak inni widzowie, z uwagą słuchała opowieści o wielkanocnych zwyczajach, zachwycała się urodą świątecznych piosenek oraz oglądała taneczne popisy małych artystów.  Na koniec wszyscy nauczyciele i goście „9” otrzymali z rąk dzieci świąteczne upominki – kolorowe koguciki na patyczku. Dziękujemy i życzymy wesołych świąt!

zobacz zdjęcia

 

Szkoła Podstawowa nr 9, 39-400 Tarnobrzeg, ul. Wiejska 4, tel: (15) 823 - 75 - 85, sp9tarnobrzeg@wp.pl