wtorek, 14 października 2014 19:34

14 października z okazji obchodzonego w Polsce po raz 42. Dnia Edukacji Narodowej ustanowionego w 1972 roku w rocznicę utworzenia Komisji Edukacji Narodowej, czyli 14.10.1773 r., odbyła się w naszej szkole uroczysta akademia dedykowana Dyrekcji, nauczycielom oraz pracownikom administracji i obsługi. O jego piękną oprawę artystyczną zadbali uczniowie z klasy II „c”, którzy pod kierunkiem wychowawczyni p. Lucyny Taraszki oraz p. Marty Pytel przygotowali ciekawy i barwny program artystyczny. Młodszym kolegom pomogli przedstawiciele klasy VI „a”, którzy m.in. wręczyli pracownikom szkoły okolicznościowe kartki z życzeniami oraz pyszne, soczyste jabłuszka. Miłym akcentem uroczystości było rozstrzygnięcie corocznego konkursu „9 naj” i wręczenie przez przewodniczącą SU Madzię Dziędzioł okolicznościowych dyplomów wyróżnionym przez uczniów klas IV – VI nauczycielom. Życzenia kierowane do pedagogów padły też z ust Pani Dyrektor i zostały przekazane przez Radę Rodziców.  Za wszystkie słowa wdzięczności płynące z ust wychowanków serdecznie dziękujemy!