• Szkoła nr 9
  • Szkoła nr 9
  • Szkoła nr 9
  • Szkoła nr 9

W tym dziale znajdziesz wszystkie informacje skierowane do uczniów. Kliknij poniższy link - czytaj całość -

W tym dziale znajdziesz wszystkie informacje skierowane do rodziców. Kliknij poniższy link- czytaj całość -

W tym dziale znajdziesz wszystkie informacje skierowane do nauczycieli - czytaj całość -

Osiągnięcia
Wpisany przez Administrator   
środa, 24 listopada 2010 15:54

Uczniowie wyróżnieni za pilność i sukcesy w nauce

w roku szkolnego 2013/2014

I ai    
1. Aleksander Harnik
2. Mateusz Jarocha
3. Mikołaj Jarosz
4. Sebastian Kosior
5.Gabriela Panek
6.Jakub Wdowiak
7.Martyna Kozioł
8.Emilia Goliszek
9.Amadeusz Wójcik
10.Amelia Przygoda

I bi    
1.Marcelina Ciźla
2.Aleksandra Ferdek
3.Bartosz Gorczyca
4.Jakub Kosior
5.Amelia Masak
6.Kacper Nowaczek

Ic    
1.Zuzanna Błaszkiewicz
2.Maksymilian Demirski
3.Karol Smykla
4.Julia Justyna
5.WiktoriaŚlęzak
6.Karolina Skowron
7.Wiktoria Orlińska
8.Kacper Salomon
9.Dominik Madej
10.Krzysztof Kos
11.Magdalena Robutka
12.Jakub Turek
13.Milena Tomaszewska
14.Natalia Kolada
15.Wiktoria Gronek
16.Martyna Szewc
17.Emilia Gonciarz

IIai    
1.Michał Łucki
2.Jan Makara
3.Julia Macias
4.Natalia Matyka
5.Alicja Sobowiec
6.Jędrzej Rusinek
7.Jakub Pytel
8.Julia Kobylańska
9.Oliwia Korczak
10.Maja Florek

II b    
1.Bęben Kamil
2.Gorczyca Patryk
3.Idźkowski Tomasz
4.Kopyto Patryk
5.Kruszelnicka Melania
6.Łagowski Kacper
7.Płoszaj Aleksander
8.Szmuc Natalia
9.Wilk Bartłomiej

IIIa i    
1.Kosior Bartek
2.Maj Jakub
3.Myszka Zuzanna
4.Turbiarz Katarzyna
5.Świątek Dawid
6.Lubera Wojciech

IIIb
1.Ferdek Karolina
2.Haber Aleks
3.Kulec Natalia
4.Orlińska Paulina
5.Sałata Maria
6.Ślęp Emilia

IIIc    
1.Konefał Gabriela
2.Korona Adrian
3.Czub Hubert
4.Burdzy Kinga
5.Mucha Anna
6.Samołyk Izabella
7.Wiater Hubert
8.Wiater Kamil
9.Ziarko Krzysztof


I V a i
1.Liliana Bonarska
2.Katarzyna Lis
3.Alicja Paszko
4.Aleksandra Skrzypczak

I V b s
1.Maja Barsznica
2.Anna Gaj
3.Magdalena Kita
4.Aleksandra Kmuk
5.Diana Marek
6.Agata Nowak
7.Kamil Ogorzałek
8.Małgorzata Pieczonka
9.Katarzyna Pytel
10.Bartosz Stala
11.Martyna Wilk

V a
1.Wiktor Babiuch
2.Michał Biela
3.Dominika Drożak
4.Weronika Dynkowska
5.Magdalena Kokoszka
6.Jakub Matyka

V b s    
1.Alicja Bednarska
2.Magdalena Dziędzioł
3.Martyna Lis
4.Agnieszka Madej
5.Aleksandra Makara
6.Zuzanna Michałowska
7.Jabuk Okoń
8.Zofia Ryś
9.Izabela Wiater
10.Wiktoria Wiącek
11.Katarzyna Ziorko

VI a
1.Dominika Brzozowska
2.Gabriela Grzonka
3.Emilia Krawczyk
4.Monika Kozieja
5.Ewelina Liro
6.Wiktoria Łagowska
7.Michalina Łucka
8.Jakub Panek
9.Karoina Siwiec
10.Klaudia Skowron
11.Julia Toś
12.Mateusz Turoczy
13.Marcin Walski

VI b s
1.Kamil Bednarz
2.Sara Bień
3.Oliwia Czajka
4.Adrianna Duda
5.Zuzanna Dudek
6.Aleksandra Jadach
7.Aleksander Jadaś
8.Michał Kotajny
9.Julia Krawczyk
10.Jan Maj
11.Krystian Niemiec
12.Michał Pietrasz
13.Weronika Rutowicz
14.Matryna Sitko
15.Alicja Szczytyńska
16.Maciej Szwajkowski
17.Jakub Tomczyk
18.Piotr Zych

Uczniowie wyróżnieni za pilność i sukcesy w nauce

w I półroczu roku szkolnego 2013/2014




I a
Aleksander Hanik, Mateusz Jarocha, Mikołaj Jarosz, Sebastian Kosior, Gabriela Panek

I b
Marcelina Ciźla, Bartosz Gorzyca, Kacper Nowaczek, Jakub Kosior, Amelia Masak, Karol Rzepecki, Anna Kosiorowska, Zuzanna Kotyła, Nikola Telwak

I c
Maksymilian Demirski, Wiktoria Ślęzak, Julia Justyna, Dominik Madej, Wiktoria Orlińska, Kacper Salamon, Krzysztof Kos, Karolina Skowron, Magdalena Robutka, Jakub Turek, Milena Tomaszewska, Zuzanna Błaszkiewicz, Wiktoria Gronek, Natalia Kolada, Karol Smykla

II a
Julia Kobylańska, Oliwia Korczak, Michał Łucki, Julia Macias, Jan Makara, Natalia Matyka, Jakub Pytel, Jędrzej Rusinek, Alicja Sobowiec

II b
Kamil Bęben, Patryk Gorczyca, Tomasz Idźkowski, Melania Kruszelnicka, Kacper Łagowski, Aleksander Płoszaj, Patryk Kopyto, Bartłomiej Wilk

III a
Bartek Kosior,Wojciech Lubera, Jakub Maj, Zuzanna Myszka, Dawid Świętek, Katarzyna Turbiarz

III b
Karolina Ferdek, Aleks Haber, Natalia Kulec, Paulina Orlińska, Emilia Ślęp

III c
Kinga Burdzy, Hubert Czub, Gabriela Konefał, Adrian Korona, Anna Mucha, Izabella Samołyk, Kamil Wiater, Krzysztof Ziarko

I V a
Alicja Paszko, Liliana Bonarska, Aleksandra Skrzypczak, Katarzyna Lis

I V b
Maja Barsznica, Katarzyna Pytel, Magdalena Kita, Kamil Ogorzałek, Anna Gaja, Aleksandra Kmuk, Małgorzata, Martyna Wilk

V a
Wojciech Babiuch, Dominik Drożak, Weronika Dynkowska, Michał Biela

V b
Magdalena Dziędzioł, Agnieszka Madej, Aleksandra Makara, Zuzanna Michałowska, Jakub Okoń, Zofia Ryś, Izabela Wiater, Katarzyna Ziarko

VI a
Dominika Brzozowska, Monika Kozieja, Ewelina Liro, Wiktoria Łagowska, Michalina Łucka, Jakub Panek, Klaudia Skowron, Julia Toś, Michał Turoczy, Michał Walski

VI b
Weronika Rutowicz, Jakub Tomczyk, Kamil Bednarz, Adrianna Duda, Julia Krawczyk, Martyna Sitko, Aleksandra Jadach, Alicja Sczytyńska, Sara Bień

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!


Uczniowie wyróżnieni za pilność i sukcesy w nauce

w roku szkolnego 2012/2013


IA

Łucki Michał, Rusinek Jędrzej,  Florek Maja, Korczak Oliwia,  Kobylańska Julia, Pytel Jakub, Makara Jan, Buczek Filip,  Macias Julia

IB

Bęben Kamil, Gorczyca Patryk, Idźkowski Tomasz, Kruszelnicka Melania, Łagowski Kacper, Płoszaj Aleksander, Szmuc Natalia

IIA

Kosior Bartek,  Lubera Wojtek, Maj Jakub, Myszka Zuzanna, Świątek Dawid, Tomczyk Kacper, Turbiarz Katarzyna

IIB

Ferdek Karolina, Haber Aleks, Orlińska Paulina, Ślęp Emilia, Wojtal Michał, Czachór Ola, Kulec Natalia, Ola Justyna, Sałata Maria, Sułkowska Julia,

IIC

Konefał Gabrysia, Korona Adrian, Mucha Anna, Samołyk Izabella, Wiater Hubert, Wiater Kamil, Czub Hubert, Burdzy Kinga, Ziarko Krzysztof, Peterek Małgorzata

IIIA

Skrzypczak Ola , Marek Diana, Matyka Ola, Kamysz Marlena, Wąsik Aleksy

IIIB

Bonarska Liliana, Pytel Kasia,  Gaj Anna, Kita Magdalena,  Kmuk Aleksandra, Paszko Alicja, Agata Nowak

IIIC

Barsznica Maja, Ogorzałek Kamil, Pieczonka Małgorzata, Wiącek Weronika, Kokoszka Oliwia, Pęczak Paulina

IVA

Marlena Kokoszka, Wiktor Babiuch, Weronika Dynkowska, Jakub Matyka

IVB

Magdalena Dziedzioł, Agnieszka Madej, Aleksandra Makara, Zuzanna Michałowska, Okoń Jakub, Zofia Ryś, Marlena Lis, Izabela Wiater, Katarzyna Ziarko, Wiktoria Wiącek, Alicja Bednarska,

VA

Mateusz Turoczy, Michalina Łucka, Ewelina Liro, Klaudia Skowron, Jakub Panek, Wiktoria Łagowska, Monika Kozieja, Julia Toś, Dominika Brzozowska, Gabriela Grzonak, Emilka Kaczmarska, Marcin Walski

VB

Adrianna Duda, Julia Krawczyk,Alicja Szczytyńska, Sara Bień, Maciej Szwajkowski, Jakub Tomczyk, , Kamil Bednarz, Oliwia Czajka, Jan Maj, Weronika Rutowicz, Krystian Niemiec, Aleksandra Jadach, Zuzanna Dudek, Marlena Sitko

VIA

Paulina Niedziałek, Daniel Ogorzałek, Agnieszka Pieczonka, Piotr Sobowiec, Natalia Telwak, Emilia Toś, Julia Toś

VIB

Katarzyna Dąbek, Jagoda Drozd, Maciej Paczkowski, Krzysztof Wilk, Łucja Dziubak, Benita Kozieł, Radosław Sęk, Kamila Wójtowicz

VIC

Mikołaj Barsznica, Jakub Dziędzioł, Filip Florek, Dominika Knap, Rafał Kośla, Krzysztof Myszka, Monika Paterek, Natalia Szewc, Kacper Cencek, Jakub Kokoszka, Beata Myszka, Hubert Ostrowski, Tomasz Sokołowski, Paweł Tłusty, Andrzej Sołtys


Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Uczniowie wyróżnieni za pilność i sukcesy w nauce

w I semestrze roku szkolnego 2012/2013


IA

Łucki Michał, Rusinek Jędrzej,  Florek Maja, Korczak Oliwia,  Kobylańska Julia, Pytel Jakub, Makara Jan

IB

Bęben Kamil, Gorczyca Patryk, Idźkowski Tomasz, Kruszelnicka Melania, Łagowski Kacper, Płoszaj Aleksander, Szmuc Natalia

IIA

Kosior Bartek,  Lubera Wojtek, Maj Jakub, Myszka Zuzanna, Świątek Dawid, Tomczyk Kacper, Turbiarz Katarzyna

IIB

Ferdek Karolina, Haber Aleks, Orlińska Paulina, Ślęp Emilia, Tomaszewski Patryk, Wojtal Michał

IIC

Konefał Gabrysia, Korona Adrian, Mucha Anna, Samołyk Izabella, Wiater Hubert, Wiater Kamil

IIIA

Skrzypczak Ola , Marek Diana, Matyka Ola

IIIB

Bonarska Liliana, Pytel Kasia,  Gaj Anna, Kita Magdalena,  Kmuk Aleksandra, Kowalski Michał, Majcher Michał, Nowak Agata, Paszko Alicja

IIIC

Barsznica Maja, Ogorzałek Kamil, Pieczonka Małgorzata, Stala Bartosz, Wiącek Weronika

IVA

Marlena Kokoszka, Wiktor Babiuch, Weronika Dynkowska

IVB

Magdalena Dziedzioł, Agnieszka Madej, Aleksandra Makara, Zuzanna Michałowska, Zofia Ryś, Izabela Wiater, Katarzyna Ziarko

VA

Mateusz Turoczy, Michalina Łucka, Ewelina Liro, Klaudia Skowron, Jakub Panek, Wiktoria Łagowska, Monika Kozieja, Julia Toś, Dominika Brzozowska

VB

Adrianna Duda, Sara Bień, Jakub Tomczyk, Alicja Szczytyńska, Kamil Bednarz

VIA

Paulina Niedziałek

VIB

Katarzyna Dąbek, Jagoda Drozd, Maciej Paczkowski, Krzysztof Wilk

VIC

Mikołaj Barsznica, Jakub Dziędzioł, Filip Florek, Dominika Knap, Rafał Kośla, Krzysztof Myszka, Monika Paterek, Natalia Szewc


Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 


12 grudnia 2012 - Mamy już finalistę etapu wojewódzkiego konkursu przedmiotowego z historii organizowanego przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty- jest nim Jakub Dziędzioł, uczeń klasy VI c.

Pierwsze miejsce dla ucznia Jakuba Dziędzioła ucznia klasy VIc w konkursie wiedzy o Tarnobrzegu"Czy znasz swoje miasto" - zobacz dyplom.

--------

W dniu 19 kwietnia 2013 roku został podsumowany Konkurs Plastyczny „Nie! Dla meningokoków”. Komisja oceniła 142 prace, ( w tym: 81 prac z klas I – III, 61 prac z klas IV-VI ), które wpłynęły z 27 szkół województwa podkarpackiego. Nasza uczennica klasy Va Monika Kozieja znalazła się w gronie najlepszych.

Zobacz wyniki

Więcej o konkursie

Zobacz dyplom

 

Szkoła Podstawowa nr 9, 39-400 Tarnobrzeg, ul. Wiejska 4, tel: (15) 823 - 75 - 85, sp9tarnobrzeg@wp.pl