• Szkoła nr 9
  • Szkoła nr 9
  • Szkoła nr 9
  • Szkoła nr 9

W tym dziale znajdziesz wszystkie informacje skierowane do uczniów. Kliknij poniższy link - czytaj całość -

W tym dziale znajdziesz wszystkie informacje skierowane do rodziców. Kliknij poniższy link- czytaj całość -

W tym dziale znajdziesz wszystkie informacje skierowane do nauczycieli - czytaj całość -

Łyżwy na wesoło
Wpisany przez Administrator   
piątek, 07 lutego 2014 13:22

 

W dniu 06.02.2014 roku odbyły się Zimowe Zawody Sprawnościowe na lodowisku "Łyżwy na wesoło" zorganizowane w ramach akcji Szkoła w Ruchu. Uczniowie klasy VI b i V b rywalizowali w trzech konkurencjach. Uczestnicy zaprezentowali duże umiejętności oraz ogromną wolę walki. Zwycięzcą został uczeń kl.VI b M. Pietrasz, II miejsce zajął A. Jadaś, natomiast na III miejscu uplasował się M. Żwirek z klasy V b. Otrzymali oni nagrody oraz pamiątkowe statuetki. Zmaganiom towarzyszyła miła atmosfera, dobry humor i wspaniała zabawa.
Organizatorem zawodów był Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji.

 

 

Zobacz zdjęcia

Zobacz film

 

Szkoła Podstawowa nr 9, 39-400 Tarnobrzeg, ul. Wiejska 4, tel: (15) 823 - 75 - 85, sp9tarnobrzeg@wp.pl