• Szkoła nr 9
  • Szkoła nr 9
  • Szkoła nr 9
  • Szkoła nr 9

W tym dziale znajdziesz wszystkie informacje skierowane do uczniów. Kliknij poniższy link - czytaj całość -

W tym dziale znajdziesz wszystkie informacje skierowane do rodziców. Kliknij poniższy link- czytaj całość -

W tym dziale znajdziesz wszystkie informacje skierowane do nauczycieli - czytaj całość -

Ach, te bale w karnawale…
Wpisany przez Administrator   
piątek, 07 lutego 2014 13:21

W dniach 5 i 6 lutego w naszej szkole odbyły się tradycyjne bale karnawałowe. Jako pierwsi w minioną środę bawili się uczniowie klas 0-III. Wszystkie osoby, które między godz. od 16.00 do 19.00 pojawiły się na sali gimnastycznej, były zachwycone jej pięknym wystrojem oraz fantastycznymi i nierzadko bardzo pomysłowymi strojami dzieci. Wirujące w tańcu królewny, wróżki czy elfy robiły niesamowite wrażenie. Chłopcy postawili głównie na superbohaterów, co dziwić nie może, zważywszy na popularność tych ostatnich we wszelkiego rodzaju mediach. Niezawodni w takich sytuacjach rodzice w salach lekcyjnych przygotowali dla swoich pociech poczęstunek, dzięki czemu w przerwach wszyscy mogli się nieco pokrzepić.

 

Dzień później odbył się bal karnawałowy dla klas IV-VI. W tym roku w związku ze zbliżającymi się walentynkami uczniowie i ich wychowawcy przygotowali stroje nawiązujące do Święta Zakochanych oraz piękne walentynkowe kartki. Jak się okazało, inwencja twórcza młodzieży i nauczycieli była, jak zwykle, ogromna, przez co Komisja konkursowa, której przewodniczyła p. Dyrektor Ewa Lipińska - Mikrut, stanęła przed nie lada wyzwaniem. Ostatecznie główną nagrodę zdobyła klasa VI „a”, a dwa równorzędne II miejsca przyznano uczniom klas czwartych – IV „a” i IV „b”. Chcąc nagrodzić wysiłek wszystkich dzieci, które naprawdę wyglądały rewelacyjnie, poszczególnym klasom przyznano honorowe dyplomy – wyróżnienia.  Po konkursie przyszedł czas na tańce i „szaloną zabawę”. W przerwach wszyscy delektowali się pysznymi ciastami, kanapkami, pizzą i innymi smakołykami przygotowanymi przez rodziców.

 

Zobacz zdjęcia

 

Szkoła Podstawowa nr 9, 39-400 Tarnobrzeg, ul. Wiejska 4, tel: (15) 823 - 75 - 85, sp9tarnobrzeg@wp.pl