• Szkoła nr 9
  • Szkoła nr 9
  • Szkoła nr 9
  • Szkoła nr 9

W tym dziale znajdziesz wszystkie informacje skierowane do uczniów. Kliknij poniższy link - czytaj całość -

W tym dziale znajdziesz wszystkie informacje skierowane do rodziców. Kliknij poniższy link- czytaj całość -

W tym dziale znajdziesz wszystkie informacje skierowane do nauczycieli - czytaj całość -

"Gwiazdka dla Azorka i Mruczka"
Wpisany przez Administrator   
piątek, 17 stycznia 2014 11:05

W naszej szkole zakończyła się trzynasta edycja akcji charytatywnej „Gwiazdka dla Azorka i Mruczka”, której celem jest pomoc bezdomnym  zwierzętom z naszego miasta. Akcję  przeprowadzili uczniowie należący do kółka przyrodniczego Ekoludek, którego opiekunką jest nauczycielka przyrody pani Monika Dąbek.

W tym roku uczniowie zebrali dużą ilość suchej karmy, puszek dla psów i kotów, makaron, ryż, kaszę, suchy chleb, miski, koce, smycze. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu uczniów, rodziców  i nauczycieli organizatorzy zebrali sporą sumę pieniędzy, aż 249 złotych. Zakupiono za nie 70 kg suchej karmy oraz 8 dużych puszek z karmą.

Wszystkie zebrane i zakupione artykuły przekazaliśmy pani Aldonie Jani,  opiekunce bezdomnych psów i kotów w Tarnobrzegu.

Zobacz zdjęcia

 

Szkoła Podstawowa nr 9, 39-400 Tarnobrzeg, ul. Wiejska 4, tel: (15) 823 - 75 - 85, sp9tarnobrzeg@wp.pl