Diecezjalny Przegląd Jasełek
piątek, 17 stycznia 2014 11:03

Nasi uczniowie reprezentowali miasto Tarnobrzeg na Diecezjalnym Przeglądzie Jasełek, który odbył się 15.01.2014r w Sandomierzu. Zmagania aktorskie dzieci pobłogosławił Ksiądz Biskup ordynariusz Krzysztof Nitkiewicz, wyrażając swoje wielkie uznanie za trud włożony w przygotowanie oryginalnych przedstawień jasełkowych. Na zakończenie przeglądu ks. Biskup wręczył wychowawcom pamiątkowe dyplomy, natomiast mali aktorzy otrzymali od ks. Mariana Bolesty dyplomy upominkowe.

Zobacz zdjęcia