• Szkoła nr 9
  • Szkoła nr 9
  • Szkoła nr 9
  • Szkoła nr 9

W tym dziale znajdziesz wszystkie informacje skierowane do uczniów. Kliknij poniższy link - czytaj całość -

W tym dziale znajdziesz wszystkie informacje skierowane do rodziców. Kliknij poniższy link- czytaj całość -

W tym dziale znajdziesz wszystkie informacje skierowane do nauczycieli - czytaj całość -

Diecezjalny Przegląd Jasełek
Wpisany przez Administrator   
piątek, 17 stycznia 2014 11:03

Nasi uczniowie reprezentowali miasto Tarnobrzeg na Diecezjalnym Przeglądzie Jasełek, który odbył się 15.01.2014r w Sandomierzu. Zmagania aktorskie dzieci pobłogosławił Ksiądz Biskup ordynariusz Krzysztof Nitkiewicz, wyrażając swoje wielkie uznanie za trud włożony w przygotowanie oryginalnych przedstawień jasełkowych. Na zakończenie przeglądu ks. Biskup wręczył wychowawcom pamiątkowe dyplomy, natomiast mali aktorzy otrzymali od ks. Mariana Bolesty dyplomy upominkowe.

Zobacz zdjęcia

 

Szkoła Podstawowa nr 9, 39-400 Tarnobrzeg, ul. Wiejska 4, tel: (15) 823 - 75 - 85, sp9tarnobrzeg@wp.pl