„Serbinowska Kolęda"
poniedziałek, 13 stycznia 2014 09:08

69 młodych artystów w wieku od 3 do 16 lat wystąpiło podczas XVIII „Serbinowskiej Kolędy”.

...W grupie starszej pierwsze miejsce zajęła Weronika Szczepanik z III klasy SP nr 4, drugie - Gabriela Konefał z III klasy SP nr 9 i trzecie - Magda Krzyżek z V klasy SP nr 3. Wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody książkowe, gry oraz słodycze, a także dyplomy z podziękowania za uczestnictwo....

Zobacz cały artykuł na stronie Gościa Sandomierskiego.

Naszą szkołę reprezentowały uczennice:

Zofia Piwowar klas 0, Magdalena Dziędzioł klasa Vb i Liliana Bonarska klasa IVa oraz Gabriela Konefał klasa IIIc.