Polskie złoto w Tarnobrzegu
wtorek, 17 grudnia 2013 19:48

Uczniowie naszej szkoły: Monika Kozieja, Ewelina Liro, Michalina Łucka, Aleksandra Makara, Jakub Okoń i Jakub Panek brali udział w Miejskim Konkursie „ Polskie złoto w Tarnobrzegu”. 4 grudnia 2013r. wraz z panią dyrektor Ewą Lipińską – Mikrut uczestniczyli w podsumowaniu konkursu w Szkole Podstawowej nr 4. Wszyscy uczniowie zaprezentowali swój talent literacki lub plastyczny w wyżej wymienionym  konkursie, a wyróżnienia otrzymali: Monika Kozieja (praca plastyczna) i Jakub Okoń (wywiad ze Stanisławem Pawłowskim).

Wszystkim naszym uczniom serdecznie gratulujemy!