• Szkoła nr 9
  • Szkoła nr 9
  • Szkoła nr 9
  • Szkoła nr 9

W tym dziale znajdziesz wszystkie informacje skierowane do uczniów. Kliknij poniższy link - czytaj całość -

W tym dziale znajdziesz wszystkie informacje skierowane do rodziców. Kliknij poniższy link- czytaj całość -

W tym dziale znajdziesz wszystkie informacje skierowane do nauczycieli - czytaj całość -

Polskie złoto w Tarnobrzegu
Wpisany przez Administrator   
wtorek, 17 grudnia 2013 19:48

Uczniowie naszej szkoły: Monika Kozieja, Ewelina Liro, Michalina Łucka, Aleksandra Makara, Jakub Okoń i Jakub Panek brali udział w Miejskim Konkursie „ Polskie złoto w Tarnobrzegu”. 4 grudnia 2013r. wraz z panią dyrektor Ewą Lipińską – Mikrut uczestniczyli w podsumowaniu konkursu w Szkole Podstawowej nr 4. Wszyscy uczniowie zaprezentowali swój talent literacki lub plastyczny w wyżej wymienionym  konkursie, a wyróżnienia otrzymali: Monika Kozieja (praca plastyczna) i Jakub Okoń (wywiad ze Stanisławem Pawłowskim).

Wszystkim naszym uczniom serdecznie gratulujemy!

zobacz zdjęcia

 

Szkoła Podstawowa nr 9, 39-400 Tarnobrzeg, ul. Wiejska 4, tel: (15) 823 - 75 - 85, sp9tarnobrzeg@wp.pl