• Szkoła nr 9
  • Szkoła nr 9
  • Szkoła nr 9
  • Szkoła nr 9

W tym dziale znajdziesz wszystkie informacje skierowane do uczniów. Kliknij poniższy link - czytaj całość -

W tym dziale znajdziesz wszystkie informacje skierowane do rodziców. Kliknij poniższy link- czytaj całość -

W tym dziale znajdziesz wszystkie informacje skierowane do nauczycieli - czytaj całość -

Jesień na sportowo
Wpisany przez Administrator 2   
środa, 11 grudnia 2013 21:19

W ramach programu „Rok Szkolny w Ruchu” w środę 27 listopada odbyły się zawody klas IV – VI w przeciąganiu liny. Rywalizację wygrała drużyna w składzie; J. Krawczyk, A. Jadaś, S. Bień, A. Szczytyńska, K. Buczek, J. Okoń i K. Ziarko. Zawody rozegrane zostały w miłej i przyjaznej atmosferze, zgodnie z zasadami fair play. Dostarczyły wielu pozytywnych wrażeń zarówno zawodnikom jak i kibicom. Dobre emocje udzieliły się także prowadzącym turniej nauczycielom wychowania fizycznego. I nic w tym dziwnego – wszak: „W zdrowym ciele, zdrowy duch!”

zobacz zdjęcia

zobacz konspekt

 

Szkoła Podstawowa nr 9, 39-400 Tarnobrzeg, ul. Wiejska 4, tel: (15) 823 - 75 - 85, sp9tarnobrzeg@wp.pl