• Szkoła nr 9
  • Szkoła nr 9
  • Szkoła nr 9
  • Szkoła nr 9

W tym dziale znajdziesz wszystkie informacje skierowane do uczniów. Kliknij poniższy link - czytaj całość -

W tym dziale znajdziesz wszystkie informacje skierowane do rodziców. Kliknij poniższy link- czytaj całość -

W tym dziale znajdziesz wszystkie informacje skierowane do nauczycieli - czytaj całość -

Uroczysta inauguracja roku szkolnego 2013/2014
Wpisany przez Administrator 2   
poniedziałek, 02 września 2013 18:26

Silny wiatr z ogromną werwą pchający po niebie postrzępione, szare obłoki towarzyszył w tym roku wszystkim dzieciom, które, mimo niezbyt sprzyjającej aury, raźnie maszerowały w odświętnych strojach w kierunku naszej „9” na uroczystość powitania roku szkolnego 2013/2014.  Poprzedziła ją tradycyjnie Msza Święta w kościele pw. Miłosierdzia Bożego, którą odprawił ks. Mirosław Gajewski. Po zakończeniu nabożeństwa zgromadzeni w świątyni przedstawiciele społeczności szkolnej – Dyrekcja, pedagodzy, uczniowie oraz członkowie ich rodzin – udali się za pocztem sztandarowym do sali gimnastycznej. Tam odbyła się oficjalna część uroczystości rozpoczęcia roku szkolnego, którą poprowadziła p. Dyrektor Ewa Lipińska – Mikrut. W czasie swojego przemówienia, kierowanego w pierwszej kolejności do dzieci, p. Dyrektor życzyła im m.in., by nadchodzący rok  był dla nich czasem radosnego kroczenia ścieżkami wiedzy i odkrywania swoich talentów, zaś ich rodzicom - jak najwięcej powodów do dumy i zadowolenia ze swoich pociech. Następnie uczniowie, ich bliscy oraz pracownicy szkoły obejrzeli z uwagą program artystyczny przygotowany przez uczniów klasy V „a” pod kierunkiem wychowawczyń – p. Marzanny Pałki i p. Niny Nowak – Okoń. Po jego zakończeniu p. Dyrektor przedstawiła dzieciom i rodzicom wychowawców klas „0”, I i IV oraz nowe wychowawczynie klasy II „a” i VI „a”. Około 9:30  wszyscy rozeszli się do klas na pierwsze tegoroczne spotkania z wychowawcami.

zobacz zdjęcia

 

Szkoła Podstawowa nr 9, 39-400 Tarnobrzeg, ul. Wiejska 4, tel: (15) 823 - 75 - 85, sp9tarnobrzeg@wp.pl