Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej
poniedziałek, 08 kwietnia 2013 20:04

W dniu 5 kwietnia w Tarnobrzeskim Domu Kultury odbyło się rozstrzygnięcie Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom” oraz Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla dzieci i młodzieży pod hasłem „Twoja wiedza i czujka czadu w domu, tlenek węgla nic złego nie zrobi nikomu!”. W eliminacjach miejskich XXXVI edycji Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież zapobiega pożarom" w klasyfikacji drużynowej szkół podstawowych uzyskaliśmy wysokie III miejsce. Zostały również docenione prace naszych uczniów w konkursie plastycznym:

w grupie I ( 5-8 lat):
Jan Makara - III miejsce
Kinga Burdzy - IV miejsce
Izabela Samołyk - V miejsce

w grupie II (9-12 lat):
Aleksandra Skrzypczak - IV miejsce

Gratulujemy laureatom i życzymy sukcesów w dalszych etapach konkursu!

Zobacz więcej na tarnobrzeg.pl

Zobacz zdjęcia.