• Szkoła nr 9
  • Szkoła nr 9
  • Szkoła nr 9
  • Szkoła nr 9

W tym dziale znajdziesz wszystkie informacje skierowane do uczniów. Kliknij poniższy link - czytaj całość -

W tym dziale znajdziesz wszystkie informacje skierowane do rodziców. Kliknij poniższy link- czytaj całość -

W tym dziale znajdziesz wszystkie informacje skierowane do nauczycieli - czytaj całość -

Sportowcy do szkół!
Wpisany przez Administrator   
środa, 19 września 2012 22:15

„Jeszcze zanim pierwszy mecz na szkolnym boisku zagrałem, jeszcze w kołysce cię, droga piłko, bardzo pokochałem!” – takimi oto słowami Filip z klasy VI „c” wyraził uczniowską miłość do futbolu  i sympatię  do niezwykłych gości, którzy w ramach akcji „Sportowcy dla szkół” 18 września w samo południe odwiedzili naszą „9”. Byli wśród nich przedstawiciele władz miasta: Pan Prezydent Norbert Mastalerz i Pani  Naczelnik Wydziału Edukacji, Kultury, Zdrowia i Sportu Anna Czaplińska oraz bliskie sercom młodzieży osoby związane z piłką nożną – dobrze znany uczniom „nasz” p. Michał Szymczak (nauczyciel wf-u, a jednocześnie trener KS „Siarka” Tarnobrzeg), dwóch jego podopiecznych  – Panowie: Kamil Beszczyński i Łukasz Cichos oraz  Pan Maciej Adamowicz – członek zarządu KS „Siarka”. W czasie tego niecodziennego spotkania, które poprzedziło wystąpienie Pani Dyrektor Ewy Lipińskiej – Mikrut i Pana Prezydenta oraz występ artystyczny szkolnych „czirliderek”,  uczniowie klas sportowych mieli okazję wziąć udział w prowadzonym przez fachowców treningu, który z pewnością nie tylko im, ale także kibicującej im i tarnobrzeskiemu zespołowi widowni na długo pozostanie w pamięci. Szczególną atrakcją zajęć otwartych był krótki „konkurs” rzutów karnych, który bezapelacyjnie wygrał Michał Paź z klasy VI „b”, pokonując Pana Prezydenta, Pana Trenera i Pana Wicedyrektora! Koledze gratulujemy, a wszystkim przypominamy, że „sport to zdrowie”!


zobacz zdjęcia

zobacz film Miejskiej Telewizji Tarnobrzeg

Echo - Dnia; "Piłkarze Siarki Tarnobrzeg strzelali w "dziewiątce” i szukali młodych talentów"

http://www.tarnobrzeg.pl; Piłkarze szukają talentów i szkolą najmłodszych

 

Szkoła Podstawowa nr 9, 39-400 Tarnobrzeg, ul. Wiejska 4, tel: (15) 823 - 75 - 85, sp9tarnobrzeg@wp.pl