SPOTKANIE Z POLICJANTAMI
środa, 12 września 2012 18:58

Nasi uczniowie z klas I oraz II i III w dniu 10.09.2012 uczestniczyli w spotkaniu policjantami. Odwiedzili nas asp. szt. Andrzej Barnaś oraz st. sierż. Rafał Szymański. Policjanci przeprowadzili w klasach pogadanki i prelekcje na temat bezpieczeństwa uczniów na ulicy, w szkole, na placu zabaw oraz w domu. Podkreślali znaczenie emblematów odblaskowych na odzieży czy tornistrach zwiększających widoczność dzieci na ulicy.

Tego typu spotkania pozostają na długo w pamięci dzieci, dlatego też będą odbywały się w dalszej części roku szkolnego.