Danone Nations Cup - Byliśmy na Stadionie Narodowym w Warszawie!
środa, 12 września 2012 18:56

W niedzielę 9.09.2012r. na zaproszenie Banku Żywności w Tarnobrzegu wolontariusze z naszej szkoły uczestniczyli w Danone Nations Cup w Warszawie.

Impreza rozpoczęła się o 10:00. Do 15:00 kibicowaliśmy drużynom grającym na murawie oraz odwiedzaliśmy stoiska w strefie gier i zabaw znajdującej się w koronie Stadionu. Następnie odbył się finałowy mecz, w którym reprezentacja Korei Południowej pokonała drużynę z Japonii. III miejsce zajęli Szwajcarzy. Reprezentanci Polski zajęli  17. miejsce.  Po finale nastąpiło uroczyste wręczenie pucharu przez ambasadora wydarzenia Zinedine Zidane’a.

Do domu wróciliśmy uśmiechnięci i pełni wrażeń, a Ci, którym dodatkowo dopisało szczęście - także z nagrodami zdobytymi w loteriach i konkursach.

Wolontariusze na mistrzostwach - Tygodnik Nadwiślański 38 (1636) z dnia 20 września 2012 r. strona 19.