• Szkoła nr 9
  • Szkoła nr 9
  • Szkoła nr 9
  • Szkoła nr 9

W tym dziale znajdziesz wszystkie informacje skierowane do uczniów. Kliknij poniższy link - czytaj całość -

W tym dziale znajdziesz wszystkie informacje skierowane do rodziców. Kliknij poniższy link- czytaj całość -

W tym dziale znajdziesz wszystkie informacje skierowane do nauczycieli - czytaj całość -

Inauguracja roku szkolnego 2012/2013
Wpisany przez Administrator   
wtorek, 04 września 2012 19:51

Uroczystość powitania roku szkolnego 2012/2013 poprzedziła tradycyjnie Msza św.w kościele pw. Miłosierdzia Bożego odprawiona przez ks. Jana Zająca.Po zakończeniu Mszy św. cała społeczność szkolna przemaszerowała za pocztem sztandarowym na teren szkoły. Tam odbyła się zasadnicza cześć uroczystości rozpoczęcia roku szkolnego 2012/2013, którą poprowadziła p. Dyrektor Ewa Lipińska - Mikrut. Po odśpiewaniu hymnu państwowego dzieci, młodzież, pedagodzy i rodzice wysłuchali z uwagą przemówień pani Dyrektor oraz Przewodniczącej Rady Szkoły.Przedstawiono wychowawców klas.Szczególnie ciepło zostali powitani przez Dyrekcję i nauczycieli uczniowie kl. „0” i I. Na koniec wszyscy rozeszli się do klas na pierwsze powakacyjne spotkanie z wychowawcami

Zobacz zdjęcia.

 

Szkoła Podstawowa nr 9, 39-400 Tarnobrzeg, ul. Wiejska 4, tel: (15) 823 - 75 - 85, sp9tarnobrzeg@wp.pl