Z ogromną radością informujemy, że nasza uczennica – PAULINA ORLIŃSKA  z klasy VIII b, zdobyła nagrodę GRAND PRIX w  Ogólnopolskim Konkursie Plastyczno – Literackim „BUNTOWNICZKI”.

Konkurs zorganizowany został przez Bibliotekę Publiczną Dzielnicy Wawer m. st. Warszawy oraz Szkołę Podstawową nr 140 w Warszawie. Powstał z myślą o uhonorowaniu i upamiętnieniu sylwetek wybitnych Polek, które swoją postawą i działalnością przysłużyły się umacnianiu wolności, tolerancji i postaw społecznych.

Spośród 190 prac, które napłynęły na konkurs, rysunek wykonany przez naszą uczennicę został wyróżniony najwyższą nagrodą.

Paulina z wielką wrażliwością podeszła do tematu, przepięknie wykonując portret jednej z bohaterek konkursu.

Jednocześnie ukazała w swojej pracy starość w sposób niezwykle realistyczny.

Jesteśmy bardzo dumni z osiągnięć plastycznych naszej uczennicy.

Życzymy Paulinie wielu dalszych sukcesów i pięknych przeżyć artystycznych.