W dniu 5 czerwca 2019 roku klasa III a i III b wraz z nauczycielami wybrała się na wycieczkę do Farmy Iluzji w Trojanowie. Uczniowie mieli możliwość doznania niesamowitych iluzji, które na długo pozostaną w ich pamięci. Największą atrakcją była Chata Tajemnic, Tunel Zapomnienia, Labirynt Luster, Zakręcony Domek oraz zabawa w wiklinowym labiryncie.

Farma Iluzji, to także miejsce do aktywnej zabawy. Najbardziej odważni skorzystali z parku linowego, a inni mogli się wyszaleć w mini parku trampolin lub na placu zabaw ,,Pajęczyna”. W międzyczasie dzieci zjadły ze smakiem obiad, zakupiły pyszną lemoniadę, świeżo wyciskany sok lub lody. W sklepie z pamiątkami każdy znalazł coś dla siebie.

W trakcie wycieczki dopisała nam piękna pogoda i wszyscy w dobrych humorach wrócili do domów. Uczniowie spędzili na Farmie niezapomniane chwile.

zobacz zdjęcia

Zobacz również

Procedura działalności biblioteki Szkoły Podstawowej nr 9 w Tarnobrzegu w okresie pandemii COVID – 19
Procedura działalności biblioteki Szkoły Podstawowej nr 9 w Tarnobrzegu w okresie pandemii COVID – 19
Uroczystość z okazji 100. rocznicy urodzin Jana Pawła II – patrona szkoły
100. ROCZNICA URODZIN ŚW.JANA PAWŁA II
Święto Szkoły