Jak co roku Szkoła Podstawowa nr 9 otworzyła swoje drzwi dla przyszłych pierwszoklasistów i ich rodziców. 2 marca 2018 roku dzieci miały okazję poznać bliżej swoją przyszłą szkołę. Po powitaniu przez Panią Dyrektor zostały zaproszone przez uczniów z klasy III „a” integracyjnej oraz przedstawicieli Samorządu Uczniowskiego do obejrzenia programu artystycznego. Wiele radości sprawiła im wspólna zabawa ze starszymi kolegami i koleżankami.

Gdy maluszki zwiedzały szkołę pod opieką nauczycieli, ich rodzice mogli porozmawiać na temat  interesujących ich zagadnień, wypić filiżankę kawy w kawiarence lub po prostu… zapisać swoją pociechę do pierwszej klasy. Przyszli uczniowie zostali również zaproszeni na słodką niespodziankę.

Obdarowani drobnymi upominkami, uśmiechnięci opuszczali mury naszej szkoły, by powrócić tu we wrześniu.


Zobacz zdjęcia w galerii

Zobacz również

Warsztaty w Harendzie
Potrójne zwycięstwo – konkurs „Religijne wychowanie do patriotyzmu” rozstrzygnięty!
Nasi uczniowie dbają o książki!
Gabriela Konefał na podium nagrodzonych w konkursie piosenki angielskiej You Can Sing