9 stycznia 2020 r. w naszej szkole klasa I b zorganizowała uroczyste spotkanie dla swoich babć i dziadziów z okazji ich święta. W tym wyjątkowym dniu pani Dyrektor Ewa Lipińska – Mikrut złożyła życzenia przybyłym gościom, a małych artystów obdarowała słodką niespodzianką. Uczniowie zaprezentowali wiersze, piosenki i taniec. Wzruszeni goście brawami nagrodzili swoje wnuczęta, a dzieci wręczyły swoim babciom i dziadziom własnoręcznie malowane laurki oraz pamiątkową różę.

Serdecznie dziękujemy Babciom i Dziadziom za przybycie a Rodzicom za pyszne ciasta i pomoc w przygotowaniu tej miłej uroczystości.

zobacz zdjęcia

Zobacz również

Informacja  – świetlica szkolna
Informacja – świetlica szkolna
Komunikat Dyrektora
Nauka zdalna podczas zawieszenia zajęć w szkołach
Zawieszenie postępowania rekrutacyjnego do szkół podstawowych