Z okazji Dnia Matki uczniowie kl. II b przedstawili w klasie montaż słowno – muzyczny pt. „DZIĘKUJĘ CI MAMO”. Wyrażanie wdzięczności, miłości i szacunku na co dzień do swojej Mamy – to główne przesłanie programu artystycznego dzieci. Drugoklasiści pięknie i z przejęciem recytowali wiersze i śpiewali solo i zespołowo piosenki dedykowane swoim Mamom. Z radością przygotowali własnoręcznie wykonane portrety Mam oraz laurki barwnie zdobione z indywidualnie redagowanymi i pisanymi życzeniami.

Nagranie z klasowego występu dzieci udostępniono Mamom 26 maja nieobecnym na spotkaniu w szkole z powodu pandemii.

Zobacz również

SPOTKANIE Z POLICJĄ W KLASIE I a
Świętowanie Dnia Kropki w klasie 1b
PIERWSZA TEGOROCZNA ZBIÓRKA HARCERSKA
PIERWSZA TEGOROCZNA ZBIÓRKA HARCERSKA
Oferta grupowego ubezpieczenia szkolnego Edu Plus