Już po raz piętnasty w całym kraju w dn. 8 – 15 maja obchodzony jest Tydzień Bibliotek, którego organizatorem jest Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich. Z tej okazji 14 maja uczniowie klasy II „b” wraz z wychowawczynią p. Jolantą Mianowska i nauczycielem wspomagającym p. Karoliną Twórz udali się do Filii nr 7 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Tarnobrzegu, aby wziąć udział w lekcji bibliotecznej pt. „Literki znamy – książki czytamy”. W nowym lokalu MBP dzieci wysłuchały bajki czytanej przez panią bibliotekarkę oraz zapoznały się z różnymi formami i rodzajami książeczek. Następnie drugoklasiści indywidualnie wybierali z półek interesujące ich ksiązki i oglądali je z wielkim zaciekawieniem. Na zakończenie cała klasa wraz z opiekunami serdecznie podziękowała pani bibliotekarce za miłe przyjęcie, przeprowadzenie ciekawej lekcji bibliotecznej oraz słodki upominek.

zobacz zdjęcia

Zobacz również

Radość wspólnego kolędowania
Pomaganie jest dziecinnie proste!
Minione półrocze w klasie I b
GRAND PRIX PAULINY