Klasa II b zwiedzała Muzeum Zabawek i Zabawy w Kielcach. Uczniowie podziwiali najstarsze i najcenniejsze eksponaty „mieszkające” w baśniowym miasteczku pełnym stylowych kamieniczek i konstelacji gwiazd nad głową. W Sali etnograficznej dzieci bawiły się rzadko spotykanymi zabawkami: cudakami – ptakami, drewnianymi konikami, bocianami, bryczkami.
Warsztaty edukacyjne zrealizowano w manufakturze słodyczy. Magiczny karmel oczarował wszystkich. Samodzielnie wykonane kolorowe lizaki, pod czujnym okiem pracowników stanowiły prawdziwe rękodzieła o wyjątkowym smaku i wzorze. Z zapartym tchem drugoklasiści oglądali spektakl teatralny pt. „Akademia Pani Beksy” w Teatrze Lalek i Aktora „Kubuś”.
Serdecznie dziękujemy rodzicom, a szczególnie p. Marzenie Chmielowiec za zorganizowanie atrakcyjnej wycieczki.