Niezapomniane chwile przeżyli 30 listopada uczniowie z klasy III „a” oraz ich młodsi koledzy i koleżanki z Przedszkola Integracyjnego nr 9. Grupa „Pszczółek” odwiedziła trzecioklasistów by wspólnie poznać czekającą ich przyszłość. Na to spotkanie zostali zaproszeni przez wróżkę z Czarnej Góry. Emocjom nie było końca! Wszyscy chcieli dowiedzieć się, co ich czeka. Wróżka przybliżyła dzieciom historię andrzejkowego święta, a potem  dla każdego czekała jakaś niespodzianka. Szczególnym powodzeniem cieszyło się  słuchanie  przepowiedni, wybieranie imion najbliższych, kręcenie „ butelką prawdy”, losowanie przedmiotów, lanie wosku oraz wspólna zabawa przy muzyce.
Panie wychowawczynie również nie mogły się oprzeć chęci poznania swojej przyszłości. Ciekawe, czy wszystkim spełnią się przepowiednie wróżki?