Niezapomniane chwile przeżyli 30 listopada uczniowie z klasy III „a” oraz ich młodsi koledzy i koleżanki z Przedszkola Integracyjnego nr 9. Grupa „Pszczółek” odwiedziła trzecioklasistów by wspólnie poznać czekającą ich przyszłość. Na to spotkanie zostali zaproszeni przez wróżkę z Czarnej Góry. Emocjom nie było końca! Wszyscy chcieli dowiedzieć się, co ich czeka. Wróżka przybliżyła dzieciom historię andrzejkowego święta, a potem  dla każdego czekała jakaś niespodzianka. Szczególnym powodzeniem cieszyło się  słuchanie  przepowiedni, wybieranie imion najbliższych, kręcenie „ butelką prawdy”, losowanie przedmiotów, lanie wosku oraz wspólna zabawa przy muzyce.
Panie wychowawczynie również nie mogły się oprzeć chęci poznania swojej przyszłości. Ciekawe, czy wszystkim spełnią się przepowiednie wróżki?

Zobacz również

Kl.III b zwiedza Magiczne Ogrody
Kl.III b zwiedza Magiczne Ogrody
Spotkania z rodzicami 19.09.2018 oraz 20.09.2018
I miejsce w VI Tarnobrzeskiej Grze Miejskiej
I miejsce w VI Tarnobrzeskiej Grze Miejskiej
Lekcja historii w …kinie
Lekcja historii w …kinie