W piątek 14 czerwca 2019 roku w Hali Widowiskowo Sportowej MOSR odbyła się imprez „ ACTIVE ROW! – wiosłowanie dla każdego”, pod  honorowym patronatem Prezydenta Miasta Tarnobrzega.

Uczniowie naszej szkoły wiosłowali na ergometrze wioślarskim pod okiem Mistrza Olimpijskiego z Pekinu – Michała Jelińskiego. Nasza drużyna wystąpiła w składzie: K. Kuś, J. Justyna, W. Orlińska, K. Salamon, M. Demirski, A. Małek, A. Harnik (uczniowie klasy VI c) oraz G. Salamon z klasy Vb.

Możemy posczycić się dużym sukcesem naszych uczniów. Do biegu finałowego chłopców zakwalifikowali się M. Demirski i K. Salamon, zaś wśród dziewcząt J. Justyna i K. Kuś.

Rywalizację chłopców wygrał uczeń klasy VI c Kacper Salamon, natomiast III  miejsce w rywalizacji dziewcząt zdobyła uczennica również naszej szkoły Julia Justyna. Dla naszych reprezentantów była to pierwsza przygoda z wiosłowaniem, ale jakże owocna. Wszystkim nam dostarczyła wielu niezapomnianych wrażeń.

Opiekun Honorata Jabłońska- Żak

zobacz zdjęcia

Zobacz również

Spotkanie z leśniczym
Próbne egzaminy – zmiana organizacji zajęć lekcyjnych
KOMERS KLAS ÓSMYCH
„Dzień Bezpiecznego Internetu: Działajmy razem!”