18 maja 2020 roku przypada 100. rocznica urodzin i 22.rocznica nadania imienia Jana Pawła II  Szkole Podstawowej nr 9.

W tym roku nasze uroczystości z okazji tych jubileuszy są obchodzone w inny sposób niż dotychczas,  jest to jednak dla nas najważniejsze święto.

• ♦18 maja o godzinie 9.00 – uroczysta Msza św. w intencji patrona szkoły Jana Pawła II w kościele pw. Miłosierdzia Bożego, po niej przejście pod pomnik papieża przy szkole i złożenie kwiatów.
  • ♦Szkoła została udekorowana przez nauczycieli i pracowników.

• ♦Nauczyciele przygotowali okolicznościowa tablicę dla patrona.

• ♦Uczniowie wzięli udział w konkursie plastycznym pod opieką nauczycieli klas I-III i nauczyciela plastyki pt. Papież i Prymas wychowawcy dzieci i młodzieży. 100 prac na stulecie urodzin. Prace uczniów są prezentowane na stronie szkoły oraz 17 maja br. w formie pokazu przed Mszą św. w kościele Miłosierdzia Bożego.
    Zobacz film
    Zobacz prezentację

• ♦Uczniowie klasy VI d w ramach realizacji projektu edukacyjno -wychowawczego poświęconego patronowi naszej szkoły wykonali prezentacje w programie Power Point.
    Zobacz prezentację
  • Zobacz prezentację
  • ♦Rada Rodziców zakupiła nagrody dla laureatów konkursów. Nagrody będą do odbioru po powrocie uczniów do szkoły.

Bardzo serdecznie dziękuję nauczycielom, pracownikom, rodzicom i uczniom, którzy zaangażowali się w pomoc i realizację tych przedsięwzięć.

Pozdrawiam wszystkich – dyrektor szkoły.